post

سابقه کار مناسب و قوی

دارا بودن رزومه قوی در فناوری ا طلاعات

شرکت فناوران میراث پارس با بیش از 12 سال تجربه در صنعت فناوری اطلاعات ایران پروژه های متنوعی را اجرا نموده است . این پروژه ها از پروژه های نرم افزاری تا تولید محتوا و نیز مشاوره و مدیریت طرح را شامل میشود. پیشینه پروژه های مهم شرکت در قسمت درباره ما قابل مشاهده می باشد.

post

تعهد و وقت شناسی

انجام پروژه ها بصورت بهینه و طبق برنامه زمان بندی

آدمی که وقت شناس است و شما را منتظر نمیگذارد، با این عمل خود نشان میدهد که نه تنها برای وقت شما، بلکه حتی برای وقت خود هم ارزش قائل میباشد. ساموئل اسمایلز

اتلاف وقت، گرانبهاترین خرج هاست. بالزاک

یکی از بزرگترین مشکلات در اجرای هر پروژه ای از جمله پروژه های فناوری اطلاعات موضوع زمان و اجرای پروژه در قالب برنامه زمان بندی می باشد.

شرکت فناوران میراث پارس با توجه به تجارب فراوان در اجرای پروژه های فناوری اطلاعات و درک اهمیت اجرای پروژه در زمان مناسب برای کارفرمایان ، سعی می نماید با توجیح کارفرمایان محترم در خصوص مشکلات موجود پروژه و مدیریت ریسک مناسب در طی اجرای پروژه ، برنامه زمان بندی واقعی را رائه نماید تا در زمان مناسب و با بازه تغییرات اندک پروژه ها را به سرانجام برساند.

post

تخصص و تجربه

نیروی متخصص وبیش از12 سال تجربه

توان و قابلیت یک شرکت محصول دانش و تجربه مدیران و کارشناسان آن شرکت می باشد.

شرکت فناوران میراث پارس با توجه به تجربه بیش از بیست ساله مدیران خود در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات و همچنین داشتن تیمهای فنی و عملیاتی قوی و نیز بهره گیری از اساتید و بزرگان فناوری اطلاعات در پروژه های خود دارای کوله باری ذی قیمت از دانش و تجربه بوده و میتواند پروژه های خود را با بهترین بازده و کمترین اتلاف منابع به انجام رساند.